Co mi Lady Business přinesla?

Co mi Lady Business přinesla?

"Jak bych se mohla stát Lady Business, když ani nemám své vlastní podnikání? Blesklo mi hlavou, když jsem loni někdy touto dobou klikla na tlačítko odeslat. Už nebylo cesty zpět. Moje přihláška do Lady Business 2019, přesněji do kategorie Výjimečná studentka, byla právě odeslána. Asi mě v tu chvíli ani nenapadlo, jaké všechny možné dveře si tím můžu otevřít.

Díky Lady Business jsem poznala další mladé talentované slečny, se kterými jsme společně posnídaly v ostravské pobočce společnosti PriceWaterhouseCoopers (PwC), jež bylo partnerem soutěže. Velkým zážitkem byl také galavečer v Mlýně Vodníka Slámy v Háji ve Slezsku, kde byly oceněny ty nejlepší z nás.

Moc si vážím toho, že mi byla udělena speciální cena Českomoravské asociace podnikatelek a manažerek (ČMAPM), která je partnerem soutěže i v letošním roce. Díky ceně jsem se mohla stát členkou této organizace. V ČMAPM se můžu rozvíjet v psaní, tvoření obsahu na sociální sítě a získávat cenné kontakty v oblasti mezinárodních vztahů, obchodu či komunikace. Ačkoliv jsem titul Výjimečné studentky nezískala, soutěž mi přinesla nové jedinečné možnosti, které s velkým vděkem využívám.

Všem ženám, které s přihláškou otálejí bych vzkázala: Běžte do toho také, dámy! Nikdy totiž nevíte, které dveře se otevřou právě vám."

Takové hezké povídání napsala o soutěži Tereza Jelínková, účastnice soutěže Lady Business v roce 2019 a držitelka speciálního ocenění Českomoravské asociace podnikatelek a manažerek.

A co vy? Ještě s přihláškou váháte? Přihlaste se zde nebo někoho nominujte!

Kontakt

Moravskoslezské Investice a Development, a.s.

Na Jízdárně 7/1245
702 00 Ostrava

Kontaktní osoba

Kateřina Klapcová
klapcova@msid.cz
731 659 689

Chci se zeptat

× Nepodařilo se
× Probíhá odesílání. Prosím, čekejte.
× Podařilo se
Stránky jsou chráněny službou Google reCAPTCHA ochrana osobních údajů a smluvní podmínky.