PWC se stalo partnerem soutěže Lady Business

PWC se stalo partnerem soutěže Lady Business

Firma PricewaterhouseCoopers Česká republika (PwC) se stala partnerem letošního ročníku soutěže Lady Business Moravskoslezského kraje 2019 a vybraným soutěžícím nabídne unikátní možnosti v podobě business snídaně a pracovních stáží.

PwC Česká republika se zabývá auditorskými, daňovými, právními a poradenskými službami včetně poradenství v oblasti technologií. PwC je součástí celosvětové sítě firem s více než 250 tisíci lidí ve 158 zemích světa. V České republice je naleznete v kancelářích v Praze, Brně a Ostravě. Pro vybrané účastnice soutěže uspořádá firma přímo ve své ostravské pobočce business snídani, během které budou moct vybrané ladies nahlédnout do zákulisí firmy a něco víc se o společnosti dozvědět. Kromě toho budou mít soutěžící, zejména pak ty v kategorii studentky, možnost účastnit se výběrového řízení na pracovní stáž.

Pokud vás láká stát se součástí týmu PwC nebo nahlédnout do prostředí firmy a poznat její firemní kulturu, přihlaste se do soutěže Lady Business nebo někoho nominujte na www.ladybusiness.cz.

Kontakt

Moravskoslezské Investice a Development, a.s.

Na Jízdárně 7/1245
702 00 Ostrava

Kontaktní osoba

Anna Durajová
durajova@msid.cz
731 505 949

Chci se zeptat

× Nepodařilo se
× Probíhá odesílání. Prosím, čekejte.
× Podařilo se
Stránky jsou chráněny službou Google reCAPTCHA ochrana osobních údajů a smluvní podmínky.